Katar Frigo Nakliye

Katar Frigo Nakliye

Türkiye - Katar frigo nakliye yüklerinizi hızlı ve günilir şekilde yükleme destinasyonundan alıp, sağlam şekilde alıcıya teslimat!

 Katar Frigo Nakliye

Türkiye'den yüklediğimiz soğutma özelliği istenen yükleri İran üzeri karayolu ile taşıyarak Katar'a hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Uygulamaya koyduğumuz bu güzergah en iyi şekilde yüklerinizi güvenle teslim etmemizi sağlıyor. Saygınlar Nakliyat; yılların deneyimi ile yüklerinizi Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerine taşır.

 

Yaş Sebze ve Meyve Taşımacılığı

Katar frigo nakliye çözümleri içerisinde yer alan yaş sebze ve taşımacılığı bulunur. Araçlarımız artı derecen; eksi dereceye ısı ve soğukluk özellikleriyle yüklerinizi muhafaza altına alır. Saygınlar Nakliyat olarak; yaş sebze ve meyve taşımacılığında yüklerinizi özmal araçlarımızla taşırız. Özmal araçlarımız CMR Sigortası kapsamındadır. Türkiye'de en çok yaş sebze ve meyve yüklediğimiz lokasyonlar: Hatay, Mersin, Adana, Antalya'dır. Yaş sebze ve meyve nakliyesinde hızlı olmak önemlidir. Zamanında teslim edilmeyen yüklerin bozulma ihtimalide yüksek olur. Bu tip olayları önlemek adına eğitimli şoförlerimiz, bakımlı araçlarımız ve İSO 9001 : 2008 Kalitesinde hizmetinizdeyiz.

 

Katar Frigo Nakliye Güzergah 

Türkiye - Katar arası karayolu taşımacılığında kullandığımız güzergah şöyledir: Türkiye'den yükleme yapan aracımız, ihracat gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Gürbulak Sınır Kapısından İran'a giriş yapar. İran üzerinden Busher Limanı veya Bendar Abbas'tan Ruveys veya Doha Limanı'na varış sağlar. Alıcının Ruveys Limanı'nda vekatletli temsilcisi aracı kabul edebilir. 

İLETİŞİM

  • Adres: Haraparası Mah. Yavuz Selim Caddesi Abdullah Eski Ocak İş Merkezi
    B Blok kat:2 no:41 Antakya / HATAY
  • Telefon: +90 326 225 26 87
udem
ulaştırma bakanlığı
atso
iru
cmr